Posiedzenie Rady dot. oceny i wyboru wniosków

26.07.2018

Posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania "Rozwój Ziemi Lubaczowskiej"

Informujemy, że dnia 1 sierpnia 2018 r. o godz. 13.00  w Leśnej Chacie w Kowalówce 2A, 37-611 Cieszanów odbędzie się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania "Rozwój Ziemi Lubaczowskiej". Posiedzenie Rady LGD „Rozwój Ziemi Lubaczowskiej” dotyczyć będzie oceny wniosków (operacji własnych LGD) o przyznanie pomocy na operacje w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Proponowany porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Stwierdzenie prawomocności posiedzenia (quorum).
3. Przyjęcie porządku posiedzenia.
4. Wybór Protokolanta.
5. Weryfikacja przez członków Rady oceny formalnej dokonanej przez Zespół Konkursowy.
6. Ocena wniosków przez członków Rady.
7. Przygotowanie i podjęcie uchwał dotyczących wyboru operacji oraz list rankingowych.
8. Pytania i wnioski.
9. Zamknięcie posiedzenia