Aktualności

Zaproszenie na otwarte spotkania informacyjne

02.10.2019

 
ZAPROSZENIE NA OTWARTE SPOTKANIA INFORMACYJNE

Lokalna Grupa Działania „Rozwój Ziemi Lubaczowskiej” zaprasza na otwarte spotkania informacyjne dotyczące naborów wniosków i zasad ubiegania się o dofinansowanie w ramach:           
 
rozwijania działalności gospodarczej
niekomercyjnej infrastruktury turystycznej

Powyższe nabory realizowane są w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach poddziałania: „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Na spotkania w zakresie rozwijania działalności gospodarczej zapraszamy podmioty działające na terenie powiatu lubaczowskiego: osoby fizyczne i osoby prawne prowadzące działalność gospodarczą.

Na spotkania w zakresie niekomercyjnej infrastruktury turystycznej zapraszamy podmioty działające na terenie powiatu lubaczowskiego: osoby fizyczne i osoby prawne z wykluczeniem prowadzących działalność gospodarczą, z wyłączeniem JSFP.

Spotkania odbędą się w każdej gminie według poniższego harmonogramu:

Harmonogram spotkań: 


Licznik odwiedzin: 

Powrót


Nasi partnerzy

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Strona internetowa opracowana jest przez Lokalną Grupę Działania "Rozwój Ziemi Lubaczowskiej".
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.